Spódnica z szarfą dla mamy i córki

Pamiętacie moją granatową sukienkę, która ma ponad 30 lat, a która była inspiracją do powstania marki Lovemade? Sukienkę, którą uwielbiałam nosić, bo powstała z resztek materiału spódnicy mojej mamy i była taka jak mamina spódnica!!!

Ta właśnie sukienka zainspirowała mnie do stworzenia kolejnych „bohaterek” Lovemade – kloszowanych spódnic z szarfą dla mamy i córki!

Chciałam byście poczuły tę samą radość, której ja doświadczyłam jako dziecko, kiedy pojawiałam się z moją mamą w naszych sukienkach.

Co wspólnego mają spódnice Lovemade z granatową sukienką?

Moja odpowiedź brzmi: Materiał i krój.

Oj, długo, długo szukałam odpowiedniego materiału!!! Co takiego jest urzekającego w tej granatowej sukience? Że po tylu latach nie widać po niej absolutnie „zęba czasu”. A to jest właśnie zaleta tkaniny, która się nie spiera, nie wyciąga, nie mechaci etc…

Po wielu miesiącach poszukiwań i istnego polowania znalazłam właśnie JĄ – włoską tkaninę (100% naturalna), która spełniła moje oczekiwania i marzenia!!!!

Wrzesień to okres powrotów… do szkoły, z urlopu (często), do pracy. Właśnie z myślą o tym powrocie powstały nasze spódnice z szarfą dla mamy i córki.  A co! Umilmy sobie życie 🙂 Powroty mogą być w dobrym stylu przecież!

Sukienki dla dziewczynek dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • granatowa z błękitna szarfą
  • błękitna z granatową szarfą

W sam raz na powrót do szkoły!

Opis sukienki dla kobiety znajdziecie tutaj

Pamiętaliśmy oczywiście o całej rodzinie. Są również dodatki dla Waszych Panów, tych starszych i młodszych:)

Mam nadzieję, że nasze nowe bohaterki Lovemade umilą Wam nie jedną wyjątkową chwilę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *