Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu (zgodnie z art. 173, pkt. 1 Ustawy z dn. 16.11.2012 r. Dz.U. poz. nr 1445). (Polityka prywatności)

Sklep

Lovemade – suknie dla mamy i córki

Nasza marka od lat jest z Wami po to, by celebrować te większe i mniejsze, ale wyjątkowe chwile w rodzinnym gronie. Dzięki naszym produktom dajemy Wam piękną oprawę dla wyjątkowych wydarzeń jak: chrzciny, wesela, rocznice, święta, urodziny oraz tych na co dzień: wspólne wyjście na spacer, sesja zdjęciowa czy zakupy. 


W Lovemade najważniejsi są: 

oczywiście Wy Klienci i Wasze potrzeby. To dzięki Wam oprócz stylizacji mama i córka pojawiły się takie same ubrania dla mamy i syna oraz taty i córki. To dzięki Wam pojawiła się kolekcja na co dzień - nasz absolutny bestseller - Casual. A na koniec to dzięki Waszej pozytywnej energii, opiniom i poleceniom chce nam się tworzyć i działać z takim sercem i pasją! 


Co nas wyróżnia?

Szeroki wybór ubrań dla całej rodziny. Jakość - sprawdź opinie naszych Klientów. Profesjonalna i miła oraz pomocna obsługa :) Ekspresowa wysyłka - 24H, polski produkt, ale przede wszystkim  wygodne i ponadczasowe a jednocześnie oryginalne i wyjątkowe ubrania.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sukienek dla mamy i córki oraz stylizacji rodzinnych.

Jest 275 produktów.

Pokazano 1-60 z 275 pozycji

Aktywne filtry