Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu (zgodnie z art. 173, pkt. 1 Ustawy z dn. 16.11.2012 r. Dz.U. poz. nr 1445). (Polityka prywatności)

Wszystkie nasze produkty mogą być zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki, z jakiegokolwiek powodu i bez podawania przyczyny.

W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem kontakt@lovemade.pl, wpisując w tytule odpowiednio: zwrot lub wymiana i numer zamówienia. Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy lub formularza wymiany dostępnego poniżej oraz w naszym regulaminie. Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych, a produkty podlegające wymianie/zwrotowi prosimy przesłać niezwłocznie na poniższy adres:

Lovemade Magdalena Kędzior
ul. Fort Wola 14/266
01-258 Warszawa

 Dokonamy zwrotu pieniędzy na konto lub, w przypadku wymiany, wyślemy nowy towar, w terminie do 14 dni od otrzymania paczki.

Zwracamy koszty wysyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez nas przesyłki, koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

Zasady te nie dotyczą produktów wykonywanych na zamówienie, w ich przypadku nie ma możliwości zwrotu ani wymiany.

 ZAŁĄCZNIKI

Wzór formularza zwrotu   PDF   DOC

Wzór formularza wymiany towaru   PDF   DOC

Życzymy udanych i przemyślanych zakupów!

Zespół Lovemade 

LoveMade_Logo_serce.png