Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu (zgodnie z art. 173, pkt. 1 Ustawy z dn. 16.11.2012 r. Dz.U. poz. nr 1445). (Polityka prywatności)

Lovemade to marka, która powstała z myślą  o klientkach świadomie budujących swoją garderobę, posiadających swój styl oraz dla tych kobiet, które mają ambicję przekazać te wartości swoim córeczkom…

W naszych projektach nie podążamy ślepo za trendami,  Wiemy, że one szybko mijają, dlatego STAWIAMY NA WYSMAKOWANĄ I PONADCZASOWĄ KLASYKĘ. Proponujemy Wam wyjątkowe rozwiązania zarówno dla mam jak i córek. Nie chcemy, żeby któraś z Was udawała kogoś kim nie jest lub czuła się przebrana. Bo chociaż my, mamy i córki, jesteśmy podobne  do siebie, to jednak inne. Każda z nas ma swój indywidualny styl, charakter i WŁAŚNIE to akcentujemy w naszych projektach.

Propozycje Lovemade to oryginalne komplety dla mamy i córki, które różnią się od siebie, posiadając jednak wspólne elementy pokazujące, że MAMA Z CÓRKĄ tworzą zgrany i dopasowany duet. IDEALNĄ CAŁOŚĆ.

Nasza historia…

Wszystko zaczęło się od granatowej sukienki, przeszło ćwierć wieku temu. Wychowałam się w rodzinie o krawieckich tradycjach. Moja Mama szyła i projektowała i dzięki jej niezwykłemu talentowi powstało mnóstwo wyjątkowych kreacji, które nadal, po wielu latach, wzbudzają zachwyt.

Do dziś pamiętam specyficzny zapach materiałowych ścinków i fastrygi, który towarzyszył mi jako dziecku. Nie zapomnę także dnia, kiedy Mama podarowała mi najpiękniejszą na całym świecie granatową sukienkę. Nie był ważny fason ani zdobienia, ale poświęcenie i materiał, z jakiego została zrobiona. Powstała ze ścinków spódnicy mojej Mamy. Po dziś dzień trwa we mnie ta radość małej dziewczynki, kiedy razem ubierałyśmy się - Ona w swoją granatową spódnicę, a ja w swoją granatową sukienkę. Zaczepiający nas ludzie na ulicy mówili z podziwem: "Ale pięknie wyglądacie, ale z was zgrana para". Takie chwile pamięta się na całe życie.

Sukienkę zresztą mam do dziś. Ubieram w nią moje córki i… trzymam dla wnuczek.

Pomysł stworzenia miejsca, w którym mamy i córki mogłyby poczuć się stylowo, a przy tym nie tracić na swojej wyjątkowości, powstał kilka lat temu po urodzeniu pierwszej córki. Jednak zabrakło mi wtedy odwagi. Dopiero po urodzeniu drugiej córeczki zdecydowałam się powiedzieć na głos: Chcę to zrobić! Zrealizuję projekt "granatowa sukienka!” Porzuciłam korporację i zaczęłam momentami trudną i wymagającą, ale dającą niesamowitą satysfakcję, przygodę z Lovemade… a wszystko dzięki jednej granatowej sukience.

Nasza wyjątkowość…

- tworzymy oryginalne komplety dla mamy i córki, w których podkreślamy indywidualność  każdej z Pań, akcentując to, że - mimo podobieństwa - jesteśmy inne. Komplety, które pozwolą Wam poczuć się wyjątkowo i pięknie, niezależnie od okazji.

- forma i tkanina; te dwa elementy sprawiają, że nasze komplety to często propozycje całoroczne i ponadczasowe. Dla córeczek staramy się dobierać takie kroje, by mogły nosić sukienki przez cały rok, a kiedy wyrosną, przedłużyć im życie (Królewska Perełka). Dla mam z kolei większość propozycji utrzymana jest w stylu bezpiecznej elegancji. Sukienki, które pasują na wyjątkowe okazje, a jednocześnie doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach.

Tkaniny, których używamy do tworzenia kolekcji są naturalne, wysokiej jakości, sprowadzane z Włoch, Anglii, Niemiec. Tkaniny współgrają ze stylem kreacji. Często bawimy się dwustronnym materiałem, jedną stronę prezentuje Mama, Drugą córka (Komplet Retro).

- własna tabela rozmiarów. Sama jestem mamą i wiem z jakimi problemami mierzy się każda z nas po urodzeniu dziecka. Dlatego w naszych projektach fason i materiał, dobierane są tak, aby podkreślić to co piękne, a zatuszować to, co ewentualnie tego wymaga. Przemierzyłam setkę prawdziwych mam i na podstawie tych autentycznych wymiarów powstała tabela rozmiarów, idealnie dopasowana do Was, drogie Klientki.

- limitowane serie i krótkie kolekcje, które tworzymy z największą dbałością o szczegóły, szyte są w polskich kameralnych zakładach krawieckich i szwalniach, we współpracy ze znakomitymi specjalistami.

- proponujemy Wam także idealne uzupełnienie naszych kreacji w formie ręcznie robionych dodatków, a także pamiętamy o naszych Gentlemenach.

Nasza misja…

Jesteśmy i tworzymy, bo wiemy, że w życiu piękne są tylko chwile i trwają naprawdę krótko. Dlatego warto je celebrować. Chcemy stworzyć dla Was idealną oprawę do zbierania najpiękniejszych wspomnień rodzicielstwa, macierzyństwa i dzieciństwa. Pozwólcie sobie na to, aby wspólne chwile, spędzane z Waszymi córkami, wspólne wyjścia, święta, uroczystości  stawały się pięknymi  wspomnieniami, do których Wasze dzieci będą chciały wracać przez całe życie. Aby były tym, czym dla mnie jest ta granatowa sukienka.

Pozdrawiam

Magda Kędzior

właścicielka i założycielka marki Lovemade