Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu (zgodnie z art. 173, pkt. 1 Ustawy z dn. 16.11.2012 r. Dz.U. poz. nr 1445). (Polityka prywatności)
Lovemade - Tak się zaczęło

Tak się zaczęło…

Od zawsze wiedziałam, że tam gdzie pomysł spotyka się z pasją, zaangażowaniem i ciężką pracą - powstają wspaniałe rzeczy! A wszystko zaczęło się ćwierć wieku temu... od pewnej granatowej sukienki, którą jako mała dziewczynka otrzymałam od mojej Mamy. Sukienkę wyjątkową, bo uszytą z resztek materiału spódnicy mojej mamy... więcej przeczytasz tutaj.

Misja…

Moim marzeniem i misją jest podarować mamom i ich pociechom to uczucie dumy i radości, kiedy razem kroczycie we wspólnej stylizacji w codziennej rzeczywistości.

Celebrujcie chwile i cieszcie się nimi, bo to właśnie one składają się na nasze życie!

Dbajcie o Wasze wspomnienia, a ja zadbam o ich piękna oprawę!

Marka Lovemade to nie tylko stylizacje dla mamy i córki, ale też ubrania dla kobiet. Sama jestem kobietą, żoną, mamą, właścicielką firmy. Zapracowaną, zabieganą, ale taką, która lubi zatrzymać się przy lustrze i z uśmiechem westchnąć: „Magda, jesteś super babeczką”.

Oddaję z dumą w Twoje ręce produkt, który jest dopracowany w każdym detalu, który stworzyłam z myślą o Twoich potrzebach, wymaganiach, a przede wszystkim po to, byś poczuła się w nim wygodnie i pięknie, wyjątkowo! Byś i Ty otwierając przesyłkę od nas uśmiechnęła się do siebie w lustrze z dumą i czułością. To będzie dla mnie największa nagroda!

Lovemade - Misja
Lovemade - jak możemy sie spotkać

Gdzie i jak możemy się spotkać…

No cóż… jestem też ekstremalną ekstrawertyczką i gadułą - zatem jak tylko masz pytania co do produktu, zamówienia – dzwoń śmiało, tel.: 696086290 lub pisz: kontatk@lovemade.pl - z chęcią doradzę i pomogę w wyborze.

Pozdrawiam
podpis