Markę Lovemade możecie spotkać nie tylko w internecie, ale też na różnego rodzaju eventach i targach związanych z modą oraz rodziną. 

16.12.2017 Warszawa - Targi Mamaville 

mamaicorka

02.12.2017 Warszawa - Targi Baby Shopping

mamaicorka

Marka Lovemade przygotowała mnóstwo atrakcji: dla tych najmłodszych warsztaty "Jak powstają ubrania", a pokaz mody, prezentujący naszą kolekcję - dla mam i ich córeczek. Dodatkowo na stoisku zaprezentujemy nasze nowości! Zapraszamy!

29.10.2017 Nowy Sącz  - Targi Rodzinne Moi Rodzice i Ja

Obecnie wyczekujemy spotkania z Wami w południowej części Polski. Marka Lovemade po raz pierwszy weźmie udział udział w pokazie mody, który poświęcony jest mamom i córkom. Bądźcie z nami!

15-17.09.2017 Warszawa - To cool for school

Too cool for school to targi organizowane w związku z powrotem do szkoły. Mieliśmy zaszczyt sprawić, że dla wielu z Was powrót do szkoły i biura, był przyjemny i w dobrym stylu. 

10.09.2017 Łódź - Mamy Targ 

Mamy Targ to pierwsze spotkanie marki Lovemade z Klientami w realu. Przepełnione spotkaniami, rozmowami, pełne emocji i niesamowitych przeżyć. Spotkało nas też bardzo duże wyróżnienie -  wywiad udzielony do kamery TVP. Spośród 70 wystawców wywiadu telewizji udzieliło tylko dwóch - w tym nasz Lovemade. Dziękujemy!